TVORBA E-SHOPU

Eshopy všech velikostí, které prodávají produkty i služby

Vytvoříme váš první eshop nebo připravíme nový a z toho starého převedeme automaticky veškeré produkty. Navíc jsme primárně marketingová agentura s fokusem na online. Proto eshopy připravujeme rovnou tak, aby dokonale vyhovovaly následnému marketingu. Díky tomu s nimi nemají Google, Seznam nebo sociální sítě žádný problém a vše se hladce propojí.
tvorime eshopy
Line 1

Eshopy stavíme na platformě Shoptet, protože je za nás v ČR po všech stránkách nej. Na startu není nejlevnější, ale z dlouhodobého hlediska peníze rozhodně šetří. A nejen je. Nemusíte sledovat změny legislativy nebo u Google, protože to za vás dělá Shoptet. Kromě financí tak šetříte i čas a energii.

Vytvoříme vám nový web s vychytávkami, jaké si přejete. Umíme převést také i jakýkoli starý eshop na platformu Shoptet. I když má tisíce položek! Nic pracně neřešíte manuálně, vše necháte na nás a naší automatizaci.

JAK TO FUNGUJE

Vše vymyslíme, nastavíme, zrealizujeme a vás zaškolíme pro samostatné fungování

Úvodní
konzultace

Zjistíme, zda máte starý eshop a chcete nový, nebo začínáte na zelené louce. Na jaké zákazníky cílíte, jaké má mít eshop funkce, detaily typu měna, dopravci atd.

Realizace

Buď převedeme všechny produkty ze starého eshopu na nový, nebo vytvoříme eshop úplně od základu a připravíme ho dle úvodní analýzy k nahrávání produktů.

 

Výstup

Předáme vám přístupy a vy si projdete úúúplně vše (vytváření objednávek, přidávání produktů, práci se sklady, nastavení automatického emailingu). Během toho jsme vám k ruce a když si s něčím nevíte rady, pomůžeme. Na základě vašich připomínek eshop doladíme.

 

Spuštění

Eshop jde do ostrého provozu a máte-li zájem, navážeme online maketingem – nastavíme kampaně relevantní pro váš eshop, tím přivedeme první zákazníky a vy realizujete první objednávky.

NAŠE REFERENCE

Protože naše práce za nás mluví nejlíp

iphone-pro-left
bindemat
iphone-pro-left
baumgarden
iphone-pro-left
justfashion
iphone-pro-left
prakticke regaly

PROČ MY

Eshopů už jsme poskládali pěknou řádku a pořád nás to baví

Line 1

Postaráme se o veškeré funkce eshopu a připravíme ho i po grafické stránce. Zasvětíme vás do jeho užívání a kdyby cokoli… poradíme.

1 Eshopy stavíme na prověřené platformě Shoptet, nejpoužívanější platformě v ČR i SR. Shoptet nám projevil důvěru a stali jsme se partnerem.

2 Eshopy tvoříme dokonale responzivní pro všechna dostupná zařízení.

3 Eshop automaticky propojíme se všemi dostupnými marketingovými apkami Adwords, Sklik, Facebook, Google search console atd.

4 Tvoříme funkční eshopy na klíč. Od nastavení administrace a vzhledu po propojení s účetním programem, dopravci, platební bránou.

5 Nečeká vás úmorné manuální převádění položku po položce – ze starého eshopu převedeme všechny produkty hromadně (přes exportní feedy).

PLATFORMY,TECHNOLOGIE

PPC kampaně vám nastavíme pro tyto platformy a nástroje

heureka

tiktok

+8 dalších

ZVOLTE VHODNÝ TARIF

Určení ceny tvorby e-shopu je velmi individuální záležitost. Proto doporučujeme nás kontaktovat a nechat si vystavit nezávaznou cenovou nabídku ZDARMA, kterou určíme na základě Vaší poptávky. 

ZÁKLAD

Menší eshop bez tvorby textů a grafiky

990

Kč/hod.

Do 100 produktů

1 – 15 hodin práce

VELMI OBLÍBENÉ

PROFI

Větší eshop bez textů a grafiky

890

Kč/hod.

tarif Počet produktů nerozhoduje

tarif 16 – 34 hodin práce

tarif Převod produktů ze starého eshopu na nový

Komplet

Větší eshop včetně grafiky a textů

790

Kč/hod.

tarif 35+ hodin práce

tarifPočet produktů nerozhoduje

tarif Včetně profesionální grafiky a textů

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Nejčastěji tvoříme e-shopy, ale naši klienti jsou i poskytovatelé služeb

REFERENCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jak pomáhají PPC reklamy v byznysu našim zákazníkům

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Za konzultaci neplatíte poplatky, to až za výsledky. Tak se nám ozvěte.

“Dokážeme každému zákazníkovi laicky vysvětlit, co přesně se bude s jeho penězi dít, za co konkrétně bude platit, jaká je očekávaná návratnost i v jakém časovém horizontu.”

Patrik Szotkowski

CEO

Patos art (#4)