Jsme vaši partneři v (online) růstu

line
Převezmeme váš dosavadní marketing a nakopneme ho. Nebo začneme od startovní čáry: Vytvoříme vaší firmě silnou identitu, image i brand. K tomu web, který napojíme na marketingové kanály a ty propojíme se sociálními sítěmi, kterým vdechneme život. Výsledek? Kvalitní základna fanoušků a platících zákazníků.

Jsme vaši partneři v (online) růstu

line
Převezmeme váš dosavadní marketing a nakopneme ho. Nebo začneme od startovní čáry: Vytvoříme vaší firmě silnou identitu, image i brand. K tomu web, který napojíme na marketingové kanály a ty propojíme se sociálními sítěmi, kterým vdechneme život. Výsledek? Kvalitní základna fanoušků a platících zákazníků.
o nás
Náš tým je složený z expertů na různé oblasti marketingu a díky tomu řešíme věci komplexně. Aby klientům šlapalo vše hladce i po praktické stránce. Jak to vypadá v praxi? Třeba při tvorbě e-shopu pohlídáme, aby neměl při spuštění problémy s napojením na Zboží.cz, Heureku, Google nebo se automaticky spároval s vaším účetním programem.

NÁŠ TÝM

Jsme sehraný tým kreativních profesionálů

Patrik
Szotkowski

CEO


Dá vašemu projektu marketingovou vizi

Denně komunikuji s klienty, aby cítili, že jsme tu opravdu pro ně. Dohlížím na efektivní workflow a dosahování cílů. Marketing u nás není ezo věda s nezaručenými výsledky. Každému dokážu na startu laicky vysvětlit, co se bude s jeho penězi dít, na co přesně je investujeme i v jakém horizontu může očekávat návratnost.

Bc. Natálie
Mikesková

e-commerce specialista


Vdechne nový život vašim sociálním sítím

Miluji, když jsou sociální sítě barevné a stylové, žádná nuda a šeď ve stylu „neurazí, ale ani nenadchne“. Tahle láska má kořeny už na střední škole, kde jsem vystudovala počítačovou a grafickou ilustraci. Má kreativita obohatí váš projekt i tehdy, pokud potřebujete oživit e-shop nebo vytvořit novou webovou prezentaci.

Jana
Blaschke

SEO Specialista


Osvobodí vás od závislosti na PPC návštěvách

Úspěch našich klientů na internetu je pro mě priorita. K optimalizaci webů přistupuji komplexně. To zahrnuje technické úpravy, ale i tvorbu kvalitního obsahu a budování zpětných odkazů. Pomáhám webům dosáhnout vyššího umístění ve vyhledávačích. Pozitivní efekt uvidíte na zvýšení návštěvnosti a lepších obchodních výsledcích.

Mgr. Kateřina
Pejšková

copywriter


Dává lákavou formu firemním příběhům

Vypsanou rukou vládnu písmenům, větám (a klávesnici). Můj cit pro psané slovo se vám bude hodit, pokud potřebujete oživit blog nebo vyšperkovat texty na webu – a to v češtině i angličtině. Za každou značkou, za každým byznysem vidím jedinečný příběh. I když vy ho (zatím) nevidíte... Pomůžu vám ho vyprávět!

Samuel
Kunert

Programátor


Rozumím jedničkám a nulám ať vy nemusíte

Práce s datovými feedy, jooo to je nuda, ale pro mě teda ne! Práce s XML, CSV nebo excelem, to je muj denní chléb. A co to pro Vás znamená? Zařídím Vám kompletní přenos produktů ze starého e-shopu na nový! 10.000 položek? Žádny problém. Díky mé praxi bude pro Vás přechod na nový e-shop naprostá brnkačka.

HISTORIE FIRMY

Jsme relativně mladá firma, ale rozhodně žádní zelenáči

2016

Když se Patrik Szotkowski rozhodl zviditelnit online své podnikání, uviděl obrovský potenciál online marketingu a začal s ním pomáhat dalším firmám.

2020

Z one-man-show se stává tým a do něj přibyli postupně externí kolegové i první stálí kolegové.

2021

Z původního jednočlenného byznysu se stala s.r.o. s názvem Patos Art a ještě ten rok dosáhla limitu pro neplátcovství, a tak jsme se stali plátci DPH.

2022

Překročili jsme stovku firem od jednorázových zakázek po stálou kooperaci. Některým jsme jen vytvořili e-shop, jiným dlouhodobě spravujeme marketing.
"

SLOVO MAJITELE

S klienty řeším vše, co se týká online marketingu

NAŠE MISE

Maximální efektivita kampaní

patrik
Patrik Szotkowski

CEO
„Dokážu každému zákazníkovi laicky vysvětlit, co přesně se bude s jeho penězi dít, za co konkrétně bude platit, jaká je očekávaná návratnost i v jakém časovém horizontu.“

line

Za léta ve světě online marketingu mi rukama prošly stovky projektů. Díky nim jsem získal ucelený přehled o reklamě i podnikání jako takovém. Je pro nás důležité, aby každý klient viděl, že: víme, co děláme, jsme schopní pomoct a ochotní poradit. A přitom jsme féroví a umíme se o každé zakázce bavit individuálně – cenově i formou práce.

NAŠE MISE

Maximální efektivita kampaní

A je jedno, zda se váš byznys soustředí na prodej produktů nebo služeb. Doporučíme vám nejlepší návratnost vaší investice do online marketingu a kreditu kampaní. Novým klientům šetříme také hromadu času – nemusíte se věnovat marketingu, jen konzultacím s námi. Vše kolem online reklamy zařizujeme už za vás. Od nastavení přes tvorbu podkladů po následnou optimalizaci. Tak, aby vaše reklama přinášela objednávky.
Za svou prací si stojíme. Proto u nás platí: platba až za práci. U většiny zakázek nechceme za první měsíc žádné zálohy nebo platby předem. U větších projektů typu tvorba webu nebo e-shopu přijímáme jen symbolickou zálohu ve výši 10 %.
Neexistují dvě stejné firmy, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ať se ozve kdokoli, kdo potřebuje poradit s online marketingem, vždy se pokusíme vyhovět co nej. Za konzultaci s námi přitom neplatíte – to až za měřitelné výsledky.

PROČ MY

Tvoříme kampaně, které běží 24/7 po celý rok

Line 1

Podle vašich obchodních potřeb stanovíme konkrétní měřitelné cíle a využijeme vhodné nástroje k jejich dosažení.

1 Propojujeme marketingové disciplíny tak, že celek pracuje ve váš prospěch.

2 Klienti s námi řeší jen konzultace a poté jim šetříme hromadu času.

3 Online reklamu zařídíme od nastavení a tvorby podkladů po následnou optimalizaci.

4 Každá firma je jiná. Rádi vycházíme individuálně vstříc na osobních i online schůzkách.

5 Jsme féroví. Nejdřív předvedeme výsledky, až pak si účtujeme platby za naše služby.

PLATFORMY,TECHNOLOGIE

Reklamy tvoříme tam, kde to má opravdu smysl

heureka

tiktok

+8 dalších

PATOS ART V ČÍSLECH

Milujeme data a čísla, protože mluví jasně

02

nové
eshopy měsíčně

07

vlastních interních specialistů

8

let praxe v oboru marketingu

11

unikátních kampaní denně

PATOS ART V ČÍSLECH

Milujeme data a čísla, protože mluví jasně

02

nové eshopy měsíčně

08

let praxe v oboru marketingu

07

vlastních interních specialistů

11

unikátních kampaní denně

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Za konzultaci neplatíte poplatky, to až za výsledky. Tak se nám ozvěte.

“Dokážeme každému zákazníkovi laicky vysvětlit, co přesně se bude s jeho penězi dít, za co konkrétně bude platit, jaká je očekávaná návratnost i v jakém časovém horizontu.”

Patrik Szotkowski

CEO

Patos art (#4)