Warning: Undefined variable $background_text_font_size in /www/doc/www.patosart.cz/www/wp-content/plugins/divi-pixel/includes/modules/DualHeading/DualHeading.php on line 1360

Reklamní focení a video

Produktové fotky, fotografie v terénu, reklamní videa, videoprezentace atd.

Dobrá fotka řekne víc než stránka textu. A co teprve krátké úderné video! Natáčíme videa a fotíme snímky, které umí přitáhnout pozornost a vzbudit emoce. Kvalitní produktové fotky pomáhají prodávat – kabelky i auta. Fotky nebo videa od nás korunují váš obsah a podpoří prodej.
delame foceni
Line 1

Zapomeňte na fotobanky. Kvalitní produktové fotky na eshopu nebo sociálních sítí a autentické firemní fotky na webu přitáhnou pozornost jako magnet. I když má dnes foťák v mobilu každý, ne každý fotit umí. My ano. Navíc máme v malíku postprodukci fotek i videí pro online i tisk.

Díky přenosnému studiu nejsme na nikom závislí a ve vlastní režii u vás na místě činu nafotíme produkty, kanceláře, tým nebo cokoli jiného. Přineseme si vlastní světla, plachtu na pozadí, fotostan, natáčecí techniku… zkrátka vše zařídíme sami. Fotky a videa upravíme a vy dostanete až dokonalý výsledek.

PROČ ORIGINÁLNÍ FOTO A VIDEO

Zapojením vizuálního obsahu zvýšíme atraktivitu i objednávky

  • Máte na webu, eshopu i Facebooku boží texty? Dejte k nim umělou fotku z fotobanky a veškerý wow-efekt je fuč. Originální fotky a videa jsou pro prezentaci produktů stejně zásadní jako vyladěné popisky.
  • Fotky/videa tvoří dohromady obsah, který prodává nejlíp. Jejich mixem zjistí zákazník vše, co potřebuje vědět. Některé věci z textu zkrátka nepoznáte a chce to fotku, jiné zas popíšou právě jen slova.
  • Díky zapojení vizuálního obsahu si lidé informace snáz pamatují i vybavují. Navíc můžete produkt ukázat v podobě, která je atraktivní pro vaši cílovou skupinu zákazníků.
  • Fotky/videa se skvěle postarají o emoce! A právě na základě emocí lidé nakupují. Lifestylová témata prezentujeme kreativně, technické produkty naopak na strohém pozadí, abychom vypíchli fakta.

NAŠE REFERENCE

Protože naše práce za nás mluví nejlíp

PROČ MY

Nafotili a natočili jsme už snad vše od oblečení po instalaci 3D panelů

Line 1

Tvrdíme, že skvěle nafotit a natočit jde každý produkt a služba. Používáme různé formáty od fotek po rozhovory a reportáže.

1 Máme vlastní profesionální techniku pro natáčení a focení.

2 Dorazíme fotit/natáčet na místo činu – k vám do firmy nebo jinam do terénu.

3 Jsou potřeba slova? Vytvoříme do videa profesionální dabing.

4 Nemáte svou představu jak video uchopit? Vytvoříme kompletní scénář a zajistíme prostory k natáčení.

5 Video připravíme pro všechny potřebné formáty výstupu – šířka, výška, reels, TikTok, Youtube shorts…

PLATFORMY,TECHNOLOGIE

PPC kampaně vám nastavíme pro tyto platformy a nástroje

heureka

tiktok

+8 dalších

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Nejčastěji tvoříme e-shopy, ale naši klienti jsou i poskytovatelé služeb

REFERENCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jak pomáhají PPC reklamy v byznysu našim zákazníkům

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Za konzultaci neplatíte poplatky, to až za výsledky. Tak se nám ozvěte.

“Dokážeme každému zákazníkovi laicky vysvětlit, co přesně se bude s jeho penězi dít, za co konkrétně bude platit, jaká je očekávaná návratnost i v jakém časovém horizontu.”

Patrik Szotkowski

CEO

Patos art (#4)