TECHNICKÉ SEO

Analýza webových stránek z pohledu vyhledávačů, optimalizace

Chcete, aby vás zákazníci na internetu našli? Chcete zvýšit návštěvnost webu nebo e-shopu, zlepšit jeho umístění ve vyhledávačích? Kvalitní SEO zviditelní vaše produkty či služby – a zvýší tržby. Na tuhle disciplínu jsme machři.
Line 1

Když firmy řeší optimalizaci pro vyhledávače, často ladí jen viditelný obsah a zapomínají na technické SEO. Ale v SEO hraje zásadní roli i skrytá stránka webu. Promyšlená technická SEO strategie zajistí viditelnost a zvýšenou návštěvnost webu nebo e-shopu. Zlepší jeho hodnocení a umístění ve vyhledávačích. Zkrátka budete ve výsledcích vyhledávání skórovat ještě lépe.

Provedeme analýzu webu okem vyhledávačů, najdeme chyby i jejich řešení, provedeme optimalizaci pro zlepšování organické pozice.

JAK TO FUNGUJE

Nejsme teoretici, proto když najdeme problém, umíme ho také napravit

Úvodní
konzultace

Probereme historii vašeho webu/eshopu a zjistíme, co vás trápí. Rychlost, struktura, vzhled? Vysvětlíme, proč je SEO analýza důležitá i její vliv na budoucí chod online podnikání.

Realizace SEO
analýzy

Provedeme kompletní skenování webu od A do Z, podíváme se na web očima robotů vyhledávačů. Odhalíme veškeré nedostatky (cca 2 týdny).

 

Výstup

Připravíme vám podrobné PDF se všemi nedostatky, které jsme analýzou odhalili. Samozřejmě doporučíme vhodné řešení problémů.

 

Fixace
problémů

Není ve vašich silách odstranit problémy interně? Od toho máte nás. Předáte nám přístupy k webu a odhalené problémy vyřešíme za vás.

PROČ MY

Desatero kvalitního SEO umíme i pozpátku

Line 1

Technická optimalizace, práce s lingbuildingem, zvýšení organické návštěvnosti… pro vaše uši možná cizí hatmatilka, pro naše rajská hudba.

1 Na startu proklepneme váš web/eshop pohledem robotů Google a Seznam. Odhalíme veškeré nedostatky, které zhoršují organické pozice ve vyhledávání.

2 Vytvoříme podrobný PDF výstup s přesnou specifikací nedostatků a doporučíme jasný postup řešení.

3 Odhalíme všechny mrtvé odkazy i mrtvé podstránky webu.

4 Změříme rychlost načítání webu/eshopu a doporučíme případné zlepšení.

5 Navrhneme zlepšení také po vizuální stránce webu.

PLATFORMY,TECHNOLOGIE

PPC kampaně vám nastavíme pro tyto platformy a nástroje

heureka

tiktok

+8 dalších

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Nejčastěji tvoříme e-shopy, ale naši klienti jsou i poskytovatelé služeb

REFERENCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Jak pomáhají PPC reklamy v byznysu našim zákazníkům

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Za konzultaci neplatíte poplatky, to až za výsledky. Tak se nám ozvěte.

“Dokážeme každému zákazníkovi laicky vysvětlit, co přesně se bude s jeho penězi dít, za co konkrétně bude platit, jaká je očekávaná návratnost i v jakém časovém horizontu.”

Patrik Szotkowski

CEO

Patos art (#4)