Poznej náš tým!

marketingová agentura

Patrik Szotkowski

CEO

Bc. Natálie Mikesková

e-commerce specialista

Jana Blaschke

SEO Specialista

Mgr. Kateřina Pejšková

Copywriter

Bc. Monika Žikovičová

PPC specialista

Patrik
Szotkowski

Dá vašemu projektu marketingovou vizi

Jeho silnými stránkami jsou především všestrannost a flexibilita. Ve světě online marketingu se pohybuje 7 let. Za tu dobu mu rukama prošly stovky nejrůznějších projektů, díky kterým získal široký přehled o reklamě a hlavně podnikaní jako takovém.

Patrikova práce je především o komunikaci s klientem, dohled nad efektivním workflow a samozřejmě zajištění dosažení cílů klienta.

„Provedu Vás světem online marketingu tak, aby bylo vše srozumitelné a transparentní.“

expert na marketing
sociální sítě

Natálie Mikesková

Vdechne nový život vašim sociálním sítím

Natáliina vášeň jsou sociální sítě, kterým se věnuje naplno již několik let. Její zkušenosti sahají až do dob střední školy, kdy úspěšně vystudovala počitačovou a grafickou ilustraci. Její kreativitu oceníte také, pokud potřebujete oživit svůj e-shop nebo vytvořit novou webovou prezentaci.

“Postarám se o to, aby byly Vaše sociální sítě barevné a stylové.”

Jana Blaschke

Osvobodí Vás od závislosti na PPC návštěv

Jana  je odborník na SEO s mnohaletou zkušeností. Její přístup k optimalizaci webových stránek je komplexní a zahrnuje nejen technické úpravy, ale i tvorbu kvalitního obsahu a budování zpětných odkazů. Díky svým znalostem a zkušenostem dokáže pomoci vašemu webu dosáhnout vyššího umístění ve vyhledávačích, což se pozitivně odrazí ve zvýšení návštěvnosti a v lepších obchodních výsledcích.

„Váš úspěch na internetu je pro mě tou nejdůležitější prioritou a jsem připravena použít své zkušenosti a expertízu, abych vám pomohla dosáhnout co nejlepšího umístění ve vyhledávačích a tím maximalizovat vaši online přítomnost.“

články

Katka Pejšková

Dá formu vaším příběhům

Katka vládne písmenům a větám pevnou rukou. Její cit pro psané slovo se Vám bude hodit, pokud potřebujete oživit svůj blog nebo vyšperkovat texty na webu – v češtině či angličtině.

„Za každým businessem je jedinečný příběh. Pomůžu Vám vyprávět ten Váš!“

Monika Žikovičová

Nastavuje kampaně, které vydělávají

Monika je důležitý člen týmu. Díky jejím zkušenostem s PPC kampaněmi se postará, aby vaší reklamu vidělo relevantní publikum. 

„Zajistím, aby každá koruna investována do světa online marketingu měla smysl, ale hlavně aby se vám zpátky několikanásobně vrátila“

marketing